Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Góllövőlista, NB III Közép csoport 26. forduló

 

 

hely góllövő neve gól egyesület

1. CSÁK ZOLTÁN 17 FC DABAS

2. BATA CSONGOR 16 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

3. KIRCHNER KRISZTIÁN 12 GOLD-SPORT KFT.

3. NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN 12 GOLD-SPORT KFT.

5. WITTRÉDI DÁVID 11 GOLD-SPORT KFT.

5. BOR DÁVID FERENC 11 PAKSI FC KFT.

7. GYÜRKI GERGŐ 9 PÉNZÜGYŐR SE

7. ABLONCZY GERJÉN 9 DUNAHARASZTI MTK

9. KOVÁCS DÁVID 8 ÚJBUDA KFT.

9. ZSOLNAI RÓBERT 8 FC DABAS

9. STYECZ MILÁN 8 GYULAI TERMÁL FC

12. BALOGH MILÁN 6 GYULAI TERMÁL FC

12. OLÁH LÓRÁNT 6 ÚJBUDA KFT.

12. MÉSZÁROS DÁNIEL 6 DUNAHARASZTI MTK

12. SZTRUNGA ZSOLT 6 PÉNZÜGYŐR SE

12. PUSKÁS CSABA 6 SZEOL SC KFT.

12. MIHOLICS MILÁN 6 MONORI SE

12. REBECSÁK SZILÁRD 6 DUNAHARASZTI MTK

12. BERETKA PÉTER 6 SZEOL SC KFT.

12. SKRIBA MÁTÉ 6 ÚJBUDA KFT.

12. NAGY GERGELY 6 GYULAI TERMÁL FC

12. PÉTER ANTAL 6 PAKSI FC KFT.

12. TÓTH TIBOR 6 BÖLCSKEI SE

12. NAGY RICHÁRD 6 PAKSI FC KFT.

12. NIKOLIC VUKAN 6 SZENTLŐRINC SE

12. MAKSIMOVIC NIKOLA 6 SZEOL SC KFT.

27. IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN 5 GOLD-SPORT KFT. (2), HONVÉD FC KFT. (3),

27. KISS KRISZTIÁN 5 MONORI SE

27. BEKE PÉTER 5 GOLD-SPORT KFT.

27. FÁBIÁN IMRE 5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

27. LŐRINCZY ATTILA 5 HONVÉD FC KFT.

27. KERTÉSZ TAMÁS 5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

27. GAJÁG GERGŐ 5 SZEOL SC KFT.

27. TÓTH MÁRK 5 SZENTLŐRINC SE

27. HORVÁTH PÉTER 5 SZENTLŐRINC SE (2), KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT. (3),

36. TÓTH DÁNIEL 4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

36. HUSZÁR GERGŐ 4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

36. VERNES RICHÁRD 4 HONVÉD FC KFT.

36. SZABOLCSKA TAMÁS 4 SZEKSZÁRDI UFC

36. FEIL MÁTÉ 4 PÉNZÜGYŐR SE

36. RANGA MÁTÉ 4 SZEKSZÁRDI UFC

36. NÉMETH ATTILA ISTVÁN 4 ÚJBUDA KFT.

36. KOCSIS DÁVID 4 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

36. MÜLLERLEI SZABOLCS 4 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

36. TÓTH BARNA 4 HONVÉD FC KFT.

36. CONSTANTINESCU DAN-MARIUS 4 HONVÉD FC KFT.

47. KARVALICS BENCE 3 PÉNZÜGYŐR SE

47. TURI TAMÁS 3 SZENTLŐRINC SE

47. BERDÓ VALENTIN 3 SZENTLŐRINC SE (1), KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT. (2),

47. KISS MÁRTON 3 GOLD-SPORT KFT.

47. HORVÁTH DÁVID 3 MONORI SE

47. LAUER NORBERT 3 GOLD-SPORT KFT.

47. TÚRI DÁNIEL 3 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

47. FEJES PÉTER 3 SZEKSZÁRDI UFC

47. SIPOS KRISZTIÁN 3 GYULAI TERMÁL FC

47. SZIGETI ATTILA 3 PÉNZÜGYŐR SE

47. BUDAI DÁVID 3 BÖLCSKEI SE

47. LÓTH JÓZSEF 3 SZENTLŐRINC SE

47. VÁGNER ATTILA 3 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

47. OKOS ISTVÁN 3 GYULAI TERMÁL FC

47. KÖKÉNY TAMÁS 3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

47. VILLÁNYI GERGELY 3 MONORI SE

47. FARKAS KRISZTIÁN 3 FC DABAS

47. GRÜNWALD ATTILA 3 SZEOL SC KFT.

47. LATÁK BERTOLD 3 BÖLCSKEI SE

47. GRÁNICZ PATRIK 3 GOLD-SPORT KFT.

47. SZABÓ MIHÁLY DÁVID 3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

47. TÓTH ATTILA 3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

47. HAHN JÁNOS CSABA 3 PAKSI FC KFT.

47. DOROGI RENÁTÓ 3 BÖLCSKEI SE

47. HEGEDŰS EDVIN 3 GYULAI TERMÁL FC (2), SZEKSZÁRDI UFC (1),

47. KOVÁCS DÁNIEL 3 HONVÉD FC KFT.

47. TAKÁCS KORNÉL 3 FC DABAS

47. SZALAI DÁNIEL 3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

47. RÁCZ LÁSZLÓ 3 SZEOL SC KFT.

76. VÉG BENCE 2 ÚJBUDA KFT.

76. FERKÓ CSABA 2 ÚJBUDA KFT.

76. BOZSIK VIKTOR 2 FC DABAS

76. KŐVÁRI RÓBERT 2 PAKSI FC KFT.

76. FÉHR DÁVID 2 BÖLCSKEI SE

76. PROSSER DÁNIEL BÁLINT 2 HONVÉD FC KFT.

76. BESZTERCZEI ATTILA 2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

76. BUZÁSI PÉTER 2 SZEOL SC KFT.

76. BLATT PÁL 2 BÖLCSKEI SE

76. KOVÁCS TAMÁS 2 GOLD-SPORT KFT.

76. HOLLAUER BALÁZS 2 FC DABAS

76. BODA JÓZSEF 2 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

76. SÁRKÖZI SZABOLCS 2 MONORI SE

76. SZILI ISTVÁN 2 BÖLCSKEI SE

76. SZALONTAI TIBOR 2 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

76. MARGITICS ANDOR 2 ÚJBUDA KFT.

76. TÓTH ADRIÁN 2 GOLD-SPORT KFT.

76. KOCSIS GERGŐ 2 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

76. CSIZMADIA CSABA 2 ÚJBUDA KFT.

76. BARTYIK NORBERT LÁSZLÓ 2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

76. CSÁBI MIHÁLY GÉZA 2 HONVÉD FC KFT.

76. MISKOVICZ ROGER 2 BÖLCSKEI SE

76. SZMOLA DÁNIEL 2 DUNAHARASZTI MTK

76. MÉDER BENCE 2 DUNAHARASZTI MTK

76. JELENA RICHÁRD 2 HONVÉD FC KFT.

76. HUNYA KRISZTIÁN 2 MONORI SE

76. ERDÉLYI LÁSZLÓ 2 HONVÉD FC KFT.

76. TOKODI SÁNDOR 2 HONVÉD FC KFT. (1), MONORI SE (1),

76. BÖLCSFÖLDI MILÁN 2 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

76. LUKÁCS DÁNIEL 2 HONVÉD FC KFT.

76. NAGY ÁDÁM ISTVÁN 2 PAKSI FC KFT.

76. GÖBLYÖS DÁNIEL TAMÁS 2 HONVÉD FC KFT.

76. KARACS DÁNIEL 2 ÚJBUDA KFT.

76. TATÁR EDUARD 2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

76. HARSÁNYI ISTVÁN 2 SZENTLŐRINC SE

76. BARNA ISTVÁN RÓBERT 2 GYULAI TERMÁL FC

76. TOMISIC STEFAN 2 SZEOL SC KFT.

113. VARGA-SEBESTYÉN BENJÁMIN 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. BAGÓ PATRIK 1 PAKSI FC KFT.

113. KISS DÁVID 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

113. ARANYOS MÓZES BENCE 1 DUNAHARASZTI MTK

113. DEKANICS MÁRK 1 SZENTLŐRINC SE

113. HORVÁTH MÁTÉ 1 BÖLCSKEI SE

113. BÁRÁNYOS ZSOLT 1 FC DABAS

113. LÁZÁR BENJAMIN 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

113. PETREZSELYEM TAMÁS 1 MONORI SE

113. VÉGH ARIEL 1 SZEOL SC KFT.

113. SELEI ANDRÁS 1 MONORI SE

113. BÁNYAI JÁNOS RÓBERT 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

113. ARENA ÁRMIN 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. LERCH MARCEL 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. KOCH LÁSZLÓ 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. LANTOS LEVENTE 1 GOLD-SPORT KFT.

113. KOVÁCS DÁNIEL ZSOLT 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. RÓDENBÜCHER ISTVÁN 1 PAKSI FC KFT.

113. HALASI OLIVÉR 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

113. FELLAI JÓZSEF 1 GOLD-SPORT KFT.

113. LUCZEK DÁVID 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. MICSKÓ MÁRK 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. LANNERT BENCE 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. ZÁMBÓ JÓZSEF 1 SZENTLŐRINC SE

113. BUZÁS VIKTOR 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. MÁRTON DÁVID 1 DUNAHARASZTI MTK

113. TÓTH IMRE 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

113. BANAI BALÁZS 1 MONORI SE

113. BORBÉLY BÁLINT 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. KESZTYŰS BARNA 1 PAKSI FC KFT.

113. GACSAL NORBERT 1 DUNAHARASZTI MTK

113. PUSKÁS ZOLTÁN 1 GOLD-SPORT KFT.

113. CSŐKE ISTVÁN 1 MONORI SE

113. IKONOMOU KONSTANTINOS 1 ÚJBUDA KFT.

113. TÓTH ÁKOS 1 SZENTLŐRINC SE

113. KISS MÁRK 1 SZENTLŐRINC SE

113. NAGY DÁNIEL 1 BÖLCSKEI SE

113. MURINAI BARNABÁS 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

113. KOCSIS ADRIÁN 1 GOLD-SPORT KFT.

113. SURÁNYI ZOLTÁN ROLAND 1 FC DABAS

113. TUKERICS ÁKOS 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

113. FÜREDI SZABOLCS 1 SZENTLŐRINC SE

113. ONDREJÓ TAMÁS 1 SZEOL SC KFT.

113. KATONA GYÖRGY VIKTOR 1 GYULAI TERMÁL FC

113. SIMON MÁRK 1 PAKSI FC KFT.

113. VÁRDA ÁKOS 1 GOLD-SPORT KFT.

113. DOMONYI ROLAND 1 FC DABAS

113. KOVÁCS GERGELY 1 DUNAHARASZTI MTK

113. DENCZ DÁVID 1 FC DABAS

113. VLASICS DÁNIEL 1 PAKSI FC KFT.

113. KARACS ROLAND 1 ÚJBUDA KFT.

113. KHIESZ KORNÉL 1 ÚJBUDA KFT.

113. FEJES JÁNOS 1 HONVÉD FC KFT.

113. SORECZ SZABOLCS 1 FC DABAS

113. VARGA RICHARD 1 SZEOL SC KFT.

113. FEHÉR IMRE 1 HONVÉD FC KFT.

113. BOGNÁR DÁVID 1 PAKSI FC KFT.

113. HEGEDŰS MÁRK 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. KESZTYŰS MÁTÉ 1 PAKSI FC KFT.

113. SINANOVIC SINAN 1 GOLD-SPORT KFT.

113. SZÉLPÁL NORBERT 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. MÁRTON ANDRÁS 1 HONVÉD FC KFT.

113. MÁCSAI LÁSZLÓ 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. BOZSÓ MILÁN 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. SZILÁGYI NORBERT 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

113. MIHÁLFFY ZSOLT 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

113. ASZTALOS DÁVID 1 PAKSI FC KFT.

113. PREININGER PATRIK 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

113. SZABÓ CSABA 1 GYULAI TERMÁL FC

113. SÁRAI ZOLTÁN 1 MONORI SE

113. NÁDHÁZI ÁKOS 1 MONORI SE

113. RABATIN SZABOLCS 1 PÉNZÜGYŐR SE

113. NÉMETH ZOLTÁN 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

113. KÖRMÖCZY SZEBASZTIÁN 1 FC DABAS

113. LEDNECZKI GERGŐ 1 BÖLCSKEI SE

113. NAGYVÁRADI OLIVÉR 1 SZEKSZÁRDI UFC

113. KAIZER ANTAL 1 DUNAHARASZTI MTK

113. PILÁN MÁRKÓ 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. MÁTÉ ZSOLT 1 HONVÉD FC KFT.

113. SZILVÁSI ZOLTÁN 1 SZENTLŐRINC SE

113. MARKOVIC SLOBODAN 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

113. SZÁNTÓ MIHÁLY SÁNDOR 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. KÁLMÁN SZILÁRD 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

113. LAZINICA DENIS 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31