Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Góllövőlista, NB III Közép csoport végeredmény 2015/2016

 

 

csak-zoltan.jpg

A gólkirály Csák Zoltán lett

 

 

hely góllövő neve gól egyesület

1. CSÁK ZOLTÁN 19 FC DABAS

2. NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN 16 GOLD-SPORT KFT.

2. BATA CSONGOR 16 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

4. ZSOLNAI RÓBERT 15 FC DABAS

5. KIRCHNER KRISZTIÁN 14 GOLD-SPORT KFT.

5. MAKSIMOVIC NIKOLA 14 SZEOL SC KFT.

7. PÉTER ANTAL 12 PAKSI FC KFT.

8. ABLONCZY GERJÉN 11 DUNAHARASZTI MTK

8. WITTRÉDI DÁVID 11 GOLD-SPORT KFT.

8. BOR DÁVID FERENC 11 PAKSI FC KFT.

11. FEJES PÉTER 10 SZEKSZÁRDI UFC

12. BALOGH MILÁN 9 GYULAI TERMÁL FC

12. GYÜRKI GERGŐ 9 PÉNZÜGYŐR SE

12. KOVÁCS DÁVID 9 ÚJBUDA KFT.

12. SZABÓ MIHÁLY DÁVID 9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

16. OLÁH LÓRÁNT 8 ÚJBUDA KFT.

16. MÉSZÁROS DÁNIEL 8 DUNAHARASZTI MTK

16. BEKE PÉTER 8 GOLD-SPORT KFT.

16. SKRIBA MÁTÉ 8 ÚJBUDA KFT.

16. NAGY RICHÁRD 8 PAKSI FC KFT.

16. STYECZ MILÁN 8 GYULAI TERMÁL FC

22. PUSKÁS CSABA 7 SZEOL SC KFT.

22. MIHOLICS MILÁN 7 MONORI SE

22. BERETKA PÉTER 7 SZEOL SC KFT.

22. HORVÁTH PÉTER 7 SZENTLŐRINC SE (4), KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT. (3),

22. NIKOLIC VUKAN 7 SZENTLŐRINC SE

22. CONSTANTINESCU DAN-MARIUS 7 HONVÉD FC KFT.

28. TURI TAMÁS 6 SZENTLŐRINC SE

28. IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN 6 GOLD-SPORT KFT. (3), HONVÉD FC KFT. (3),

28. SZTRUNGA ZSOLT 6 PÉNZÜGYŐR SE

28. REBECSÁK SZILÁRD 6 DUNAHARASZTI MTK

28. KOCSIS DÁVID 6 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

28. NAGY GERGELY 6 GYULAI TERMÁL FC

28. GAJÁG GERGŐ 6 SZEOL SC KFT.

28. TÓTH TIBOR 6 BÖLCSKEI SE

36. TÓTH DÁNIEL 5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

36. SIPOS KRISZTIÁN 5 GYULAI TERMÁL FC

36. BESZTERCZEI ATTILA 5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

36. KISS KRISZTIÁN 5 MONORI SE

36. BODA JÓZSEF 5 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

36. FÁBIÁN IMRE 5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

36. LŐRINCZY ATTILA 5 HONVÉD FC KFT.

36. KERTÉSZ TAMÁS 5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

36. TÓTH ATTILA 5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

36. TÓTH MÁRK 5 SZENTLŐRINC SE

46. HUSZÁR GERGŐ 4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

46. VERNES RICHÁRD 4 HONVÉD FC KFT.

46. SZABOLCSKA TAMÁS 4 SZEKSZÁRDI UFC

46. BLATT PÁL 4 BÖLCSKEI SE

46. FEIL MÁTÉ 4 PÉNZÜGYŐR SE

46. BUDAI DÁVID 4 BÖLCSKEI SE

46. LÓTH JÓZSEF 4 SZENTLŐRINC SE

46. VÁGNER ATTILA 4 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

46. RANGA MÁTÉ 4 SZEKSZÁRDI UFC

46. VILLÁNYI GERGELY 4 MONORI SE

46. SZILI ISTVÁN 4 BÖLCSKEI SE

46. NÉMETH ATTILA ISTVÁN 4 ÚJBUDA KFT.

46. KOCSIS GERGŐ 4 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

46. MÜLLERLEI SZABOLCS 4 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

46. GRÁNICZ PATRIK 4 GOLD-SPORT KFT.

46. TÓTH BARNA 4 HONVÉD FC KFT.

46. HUNYA KRISZTIÁN 4 MONORI SE

46. KOVÁCS DÁNIEL 4 HONVÉD FC KFT.

46. SZALAI DÁNIEL 4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

46. RÁCZ LÁSZLÓ 4 SZEOL SC KFT.

46. TOMISIC STEFAN 4 SZEOL SC KFT.

67. VÉG BENCE 3 ÚJBUDA KFT.

67. KARVALICS BENCE 3 PÉNZÜGYŐR SE

67. BERDÓ VALENTIN 3 SZENTLŐRINC SE (1), KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT. (2),

67. KISS MÁRTON 3 GOLD-SPORT KFT.

67. HORVÁTH DÁVID 3 MONORI SE

67. LAUER NORBERT 3 GOLD-SPORT KFT.

67. TÚRI DÁNIEL 3 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

67. PROSSER DÁNIEL BÁLINT 3 HONVÉD FC KFT.

67. SZIGETI ATTILA 3 PÉNZÜGYŐR SE

67. KOVÁCS TAMÁS 3 GOLD-SPORT KFT.

67. HOLLAUER BALÁZS 3 FC DABAS

67. OKOS ISTVÁN 3 GYULAI TERMÁL FC

67. KÖKÉNY TAMÁS 3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

67. SÁRKÖZI SZABOLCS 3 MONORI SE

67. FARKAS KRISZTIÁN 3 FC DABAS

67. GRÜNWALD ATTILA 3 SZEOL SC KFT.

67. BARTYIK NORBERT LÁSZLÓ 3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

67. LATÁK BERTOLD 3 BÖLCSKEI SE

67. CSÁBI MIHÁLY GÉZA 3 HONVÉD FC KFT.

67. SZMOLA DÁNIEL 3 DUNAHARASZTI MTK

67. HAHN JÁNOS CSABA 3 PAKSI FC KFT.

67. DOROGI RENÁTÓ 3 BÖLCSKEI SE

67. SINANOVIC SINAN 3 GOLD-SPORT KFT.

67. LUKÁCS DÁNIEL 3 HONVÉD FC KFT.

67. HEGEDŰS EDVIN 3 GYULAI TERMÁL FC (2), SZEKSZÁRDI UFC (1),

67. NAGY ÁDÁM ISTVÁN 3 PAKSI FC KFT.

67. RABATIN SZABOLCS 3 PÉNZÜGYŐR SE

67. TAKÁCS KORNÉL 3 FC DABAS

67. HARSÁNYI ISTVÁN 3 SZENTLŐRINC SE

96. KISS DÁVID 2 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

96. FERKÓ CSABA 2 ÚJBUDA KFT.

96. BOZSIK VIKTOR 2 FC DABAS

96. ARENA ÁRMIN 2 SZEKSZÁRDI UFC

96. VASS ZSOLT 2 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

96. KŐVÁRI RÓBERT 2 PAKSI FC KFT.

96. FÉHR DÁVID 2 BÖLCSKEI SE

96. LANTOS LEVENTE 2 GOLD-SPORT KFT.

96. BUZÁSI PÉTER 2 SZEOL SC KFT.

96. BUZÁS VIKTOR 2 PÉNZÜGYŐR SE

96. TÓTH IMRE 2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

96. BORBÉLY BÁLINT 2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

96. DABASI KÁROLY 2 DUNAHARASZTI MTK

96. PUSKÁS ZOLTÁN 2 GOLD-SPORT KFT.

96. IKONOMOU KONSTANTINOS 2 ÚJBUDA KFT.

96. SZALONTAI TIBOR 2 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

96. MARGITICS ANDOR 2 ÚJBUDA KFT.

96. TÓTH ADRIÁN 2 GOLD-SPORT KFT.

96. KOCSIS ADRIÁN 2 GOLD-SPORT KFT.

96. CSIZMADIA CSABA 2 ÚJBUDA KFT.

96. SZEKSZÁRDI TAMÁS 2 PAKSI FC KFT.

96. MISKOVICZ ROGER 2 BÖLCSKEI SE

96. MÉDER BENCE 2 DUNAHARASZTI MTK

96. KHIESZ KORNÉL 2 ÚJBUDA KFT.

96. JELENA RICHÁRD 2 HONVÉD FC KFT.

96. VICZIÁN ÁDÁM 2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

96. ERDÉLYI LÁSZLÓ 2 HONVÉD FC KFT.

96. TOKODI SÁNDOR 2 HONVÉD FC KFT. (1), MONORI SE (1),

96. BÖLCSFÖLDI MILÁN 2 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

96. GÖBLYÖS DÁNIEL TAMÁS 2 HONVÉD FC KFT.

96. SZABÓ CSABA 2 GYULAI TERMÁL FC

96. KARACS DÁNIEL 2 ÚJBUDA KFT.

96. NÉMETH ZOLTÁN 2 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

96. TATÁR EDUARD 2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

96. BARNA ISTVÁN RÓBERT 2 GYULAI TERMÁL FC

131. KISS TAMÁS 1 PAKSI FC KFT.

131. VARGA-SEBESTYÉN BENJÁMIN 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. BAGÓ PATRIK 1 PAKSI FC KFT.

131. ARANYOS MÓZES BENCE 1 DUNAHARASZTI MTK

131. HAJNAL GÁBOR 1 SZENTLŐRINC SE

131. DEKANICS MÁRK 1 SZENTLŐRINC SE

131. HORVÁTH MÁTÉ 1 BÖLCSKEI SE

131. BÁRÁNYOS ZSOLT 1 FC DABAS

131. LÁZÁR BENJAMIN 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

131. PETREZSELYEM TAMÁS 1 MONORI SE

131. VÉGH ARIEL 1 SZEOL SC KFT.

131. SELEI ANDRÁS 1 MONORI SE

131. BÁNYAI JÁNOS RÓBERT 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

131. BURAI DÁVID I. 1 GYULAI TERMÁL FC

131. LERCH MARCEL 1 SZEKSZÁRDI UFC

131. KOCH LÁSZLÓ 1 SZEKSZÁRDI UFC

131. KOVÁCS DÁNIEL ZSOLT 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. RÓDENBÜCHER ISTVÁN 1 PAKSI FC KFT.

131. URBÁN GÁBOR 1 ÚJBUDA KFT.

131. HALASI OLIVÉR 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

131. FELLAI JÓZSEF 1 GOLD-SPORT KFT.

131. LUCZEK DÁVID 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. MICSKÓ MÁRK 1 SZEKSZÁRDI UFC

131. LANNERT BENCE 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. ZÁMBÓ JÓZSEF 1 SZENTLŐRINC SE

131. NYÉKI MÁRK 1 DUNAHARASZTI MTK

131. MÁRTON DÁVID 1 DUNAHARASZTI MTK

131. KÁLLAI NORBERT 1 FC DABAS

131. BANAI BALÁZS 1 MONORI SE

131. KESZTYŰS BARNA 1 PAKSI FC KFT.

131. GACSAL NORBERT 1 DUNAHARASZTI MTK

131. CSŐKE ISTVÁN 1 MONORI SE

131. TÓTH ÁKOS 1 SZENTLŐRINC SE

131. KISS MÁRK 1 SZENTLŐRINC SE

131. NAGY DÁNIEL 1 BÖLCSKEI SE

131. MURINAI BARNABÁS 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

131. BESENCZI ISTVÁN 1 BÖLCSKEI SE

131. SZABÓ BALÁZS 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. SURÁNYI ZOLTÁN ROLAND 1 FC DABAS

131. TUKERICS ÁKOS 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

131. FÜREDI SZABOLCS 1 SZENTLŐRINC SE

131. ONDREJÓ TAMÁS 1 SZEOL SC KFT.

131. KATONA GYÖRGY VIKTOR 1 GYULAI TERMÁL FC

131. ZÁMBORI DÁNIEL 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. SIMON MÁRK 1 PAKSI FC KFT.

131. VÁRDA ÁKOS 1 GOLD-SPORT KFT.

131. SZABÓ ATTILA 1 ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT.

131. KÉRI TAMÁS 1 SZEOL SC KFT.

131. DOMONYI ROLAND 1 FC DABAS

131. KOVÁCS GERGELY 1 DUNAHARASZTI MTK

131. DENCZ DÁVID 1 FC DABAS

131. VALKOVICS DÁVID 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

131. VLASICS DÁNIEL 1 PAKSI FC KFT.

131. KARACS ROLAND 1 ÚJBUDA KFT.

131. TÓTH ZSOMBOR 1 PÉNZÜGYŐR SE

131. FEJES JÁNOS 1 HONVÉD FC KFT.

131. SORECZ SZABOLCS 1 FC DABAS

131. VARGA RICHARD 1 SZEOL SC KFT.

131. FEHÉR IMRE 1 HONVÉD FC KFT.

131. NAGY ERIK 1 GOLD-SPORT KFT.

131. TÖMÖSVÁRI BÁLINT 1 HONVÉD FC KFT.

131. BOGNÁR DÁVID 1 PAKSI FC KFT.

131. HEGEDŰS MÁRK 1 SZEKSZÁRDI UFC

131. MÁTYÁS ZSOLT 1 HONVÉD FC KFT.

131. KESZTYŰS MÁTÉ 1 PAKSI FC KFT.

131. SZÉLPÁL NORBERT 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. MÁRTON ANDRÁS 1 HONVÉD FC KFT.

131. BARTAL BENCE 1 SZENTLŐRINC SE

131. MÁCSAI LÁSZLÓ 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. KELEMEN ÁDÁM 1 MONORI SE

131. BOZSÓ MILÁN 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. SZILÁGYI NORBERT 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

131. MIHÁLFFY ZSOLT 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

131. ASZTALOS DÁVID 1 PAKSI FC KFT.

131. PREININGER PATRIK 1 KOMLÓI BÁNYÁSZ SK KFT.

131. VAJDA ROLAND ATTILA 1 HONVÉD FC KFT.

131. SÁRAI ZOLTÁN 1 MONORI SE

131. NÁDHÁZI ÁKOS 1 MONORI SE

131. KÖRMÖCZY SZEBASZTIÁN 1 FC DABAS

131. LEDNECZKI GERGŐ 1 BÖLCSKEI SE

131. NAGYVÁRADI OLIVÉR 1 SZEKSZÁRDI UFC

131. KAIZER ANTAL 1 DUNAHARASZTI MTK

131. PILÁN MÁRKÓ 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. MÁTÉ ZSOLT 1 HONVÉD FC KFT.

131. SZILVÁSI ZOLTÁN 1 SZENTLŐRINC SE

131. MARKOVIC SLOBODAN 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

131. SZÁNTÓ MIHÁLY SÁNDOR 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. FEJŐS ÁRON 1 PAKSI FC KFT.

131. KÁLMÁN SZILÁRD 1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.

131. LAZINICA DENIS 1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31