Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Góllövőlista Nyugat, 2016-2017. év 34. forduló

 

hujber-tamas.jpgAz NB3 Nyugati csoportjában háromgólos előnnyel Hujber Tamás végzett az élen. Nem lenne meglepetés ha az MTK a nyártól visszarendelné a Kaposvárra kölcsönadott tehetséges játékost.

 

hely. góllövő neve gól egyesület  
1 HUJBER TAMÁS 20 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
2 MELCZER VILMOS 17 ÉRDI VSE  
3 KENESEI KRISZTIÁN 16 III. KER. TVE  
3 MAGASFÖLDI JÓZSEF 16 ETO FC GYŐR  
5 TÓTH BARNA 15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
6 WEITNER ÁDÁM 14 CSORNAI SE  
7 BOGNÁR BENCE 13 VLS VESZPRÉM  
7 KISS KÁROLY 13 TATABÁNYA FC  
7 SZABÓ ZSOLT 13 FC AJKA  
7 ZAMOSTNY BALÁZS 13 ETO FC GYŐR  
11 KABÁT PÉTER 12 ETO FC GYŐR  
11 VITTMAN ÁDÁM 12 TARR ANDRÁSHIDA SC  
13 HUDÁK MARTIN 11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
13 POLARECZKI ROLAND 11 HÉVÍZ SK  
15 HANZL MÁTÉ 10 FC AJKA  
15 KULCSÁR KORNÉL 10 ETO FC GYŐR  
15 TÓTH LÁSZLÓ 10 TARR ANDRÁSHIDA SC  
18 BELICZKY GERGŐ 9 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
18 KELEMEN PATRIK 9 ÉRDI VSE  
18 KOLLEGA KRISZTIÁN 9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
18 LŐRINCZY ATTILA 9 FC AJKA  
18 SZABÓ LUKAS 9 ETO FC GYŐR  
23 SIMON ANDRÁS 8 CSORNAI SE  
24 HORVÁTH DÁNIEL 7 TARR ANDRÁSHIDA SC  
24 KONDOR KRISTÓF 7 VIDEOTON FC II.  
24 KOVÁCS GÁBOR 7 FC AJKA  
24 KOVÁTS ZOLTÁN 7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
24 NAGY KRISZTIÁN 7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
24 NÉMETH GÁBOR 7 CSEPEL FC  
24 SEJBEN VIKTOR 7 VIDEOTON FC II.  
24 SOMODI ÁDÁM 7 CSEPEL FC  
32 BÍRÓ ÁKOS 6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
32 CSIZMADIA ZOLTÁN 6 ÉRDI VSE  
32 FUJSZ RICHÁRD 6 HÉVÍZ SK  
32 HOÓS PATRIK 6 SÁRVÁR FC  
32 KASZAI GÁBOR 6 III. KER. TVE  
32 SERFŐZŐ BENCE 6 CSORNAI SE  
32 TÓTH CSABA 6 CSEPEL FC  
32 TÖMÖSVÁRI BÁLINT 6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
40 BALÁZSOVICS MÁTÉ 5 ÉRDI VSE  
40 FARKAS ZOLTÁN 5 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
40 KATONA ATTILA 5 TATABÁNYA FC  
40 KOVÁCS ZSOLT PÉTER 5 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
40 MAGYARI SZILÁRD 5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
40 MEZŐSSY LEVENTE 5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
40 PÁKAI GERGŐ LÓRÁNT 5 FC AJKA  
40 PINTÉR NIKOLASZ 5 ÉRDI VSE  
40 SZAKÁLY ATTILA 5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
40 TÁRKÁNYI GERGŐ 5 ÉRDI VSE  
50 BOZSOKI IMRE 4 ÉRDI VSE  
50 BÜKI BALTAZÁR 4 VLS VESZPRÉM  
50 CSÁSZÁR ATTILA 4 CSORNAI SE  
50 CSISZÁR ZOLTÁN 4 ÉRDI VSE  
50 CSORDÁS SIMON TIBOR 4 FC AJKA  
50 DAMÁSDI ALEX 4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
50 HARASZKÓ SÁNDOR 4 CSEPEL FC  
50 HERJECZKI KRISTÓF 4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
50 HORVÁTH LEVENTE 4 III. KER. TVE  
50 JOVÁNCZAI ZOLTÁN 4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
50 KERTÉSZ TAMÁS 4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
50 KOCSIS GERGŐ 4 TATABÁNYA FC  
50 KOVÁCS DÁNIEL 4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
50 KOVÁCS SÁNDOR 4 VIDEOTON FC II.  
50 LUKÁCS DÁNIEL 4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
50 MAJOR NORBERT 4 FC AJKA  
50 PAKU ROLAND 4 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
50 PÁL DÁVID 4 FC AJKA  
50 PÁLFALVI CSABA 4 III. KER. TVE  
50 PALMES RAUL-IOAN 4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
50 PÁPAI KRISTÓF 4 VIDEOTON FC II.  
50 RÁCZ FERENC 4 ETO FC GYŐR  
50 RÓZSAHEGYI DOMINIK 4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
50 SOLYMOS ZOLTÁN 4 KOMÁROM VSE  
50 SZILÁGYI MÁTÉ 4 III. KER. TVE  
50 TÓTH NORBERT 4 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
50 VADÁSZ VIKTOR 4 ETO FC GYŐR  
77 BALÁZS GERGŐ LÁSZLÓ 3 DIÓSD  
77 BALLA ÁDÁM 3 TARR ANDRÁSHIDA SC  
77 BARTHA ROLAND 3 III. KER. TVE  
77 BÉVÁRDI ZSOMBOR 3 VIDEOTON FC II.  
77 BÍRÓ ANDRÁS 3 TARR ANDRÁSHIDA SC  
77 CZANIK KÁROLY 3 CSORNAI SE  
77 DÁVID LEVENTE 3 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
77 FISLI ANDRÁS 3 CSEPEL FC  
77 FÜREDI ÁDÁM 3 CSORNAI SE  
77 HONTI ATTILA ZSOLT 3 ÉRDI VSE  
77 HORVÁTH GÉZA 3 CSEPEL FC  
77 HORVÁTH VALENTIN 3 SÁRVÁR FC  
77 KABANGU JOHN`S KADIMA 3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
77 KOÓS GÁBOR 3 ÉRDI VSE  
77 KUN BENJAMIN 3 SÁRVÁR FC  
77 MARÁCZI JÓZSEF 3 SÁRVÁR FC  
77 MÁTÉ JÁNOS 3 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
77 PÁLFI DÁVID 3 HÉVÍZ SK  
77 PEKLER BARNA 3 KOMÁROM VSE  
77 PÖLÖSKEI ZSOLT 3 VIDEOTON FC II.  
77 SCHILLER PATRIK 3 VIDEOTON FC II.  
77 SKRIBA MÁTÉ 3 FC AJKA  
99 BARCZI DÁVID 2 VIDEOTON FC II.  
99 BENE ZSOMBOR 2 VLS VESZPRÉM  
99 BOBÁL GERGELY 2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
99 CSEMER GYULA 2 FC AJKA  
99 CSIKÓS SÁNDOR 2 CSORNAI SE  
99 CSONKA PATRIK 2 KOMÁROM VSE  
99 DOMOKOS BÁLINT 2 III. KER. TVE  
99 FOLMER KRISZTIÁN 2 CSORNAI SE  
99 FÜLEKI NORBERT 2 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
99 GÁLFI LÁSZLÓ 2 III. KER. TVE  
99 HAVAS ATTILA 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
99 HORVÁTH PÉTER 2 HÉVÍZ SK  
99 HUSZÁRIK ZSOLT 2 TATABÁNYA FC  
99 IVANCSICS GELLÉRT 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
99 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID 2 CSORNAI SE  
99 KIS BALÁZS 2 III. KER. TVE  
99 KOROZMÁN NORBERT 2 ÉRDI VSE  
99 KOSZTA MÁRK 2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
99 KOVÁCS GYÖRGY 2 HÉVÍZ SK  
99 KOVÁCS TAMÁS 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 KÖLES JÁNOS 2 FC AJKA  
99 LŐRINCZ BENCE 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
99 MADARÁSZ MÁRK 2 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
99 MARSAI MÁTÉ 2 TARR ANDRÁSHIDA SC  
99 MÁRUSKA VITALIJ 2 KOMÁROM VSE  
99 MAYER MILÁN 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
99 NAGY ÁDÁM 2 ETO FC GYŐR  
99 NAGY OLIVÉR 2 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
99 NAGY ZOLTÁN DÁNIEL 2 SÁRVÁR FC  
99 NÉMETH GÁBOR VINCE 2 ÉRDI VSE  
99 NOVÁK MÁTYÁS 2 DIÓSD  
99 ÓVÁRI ZSOLT 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 PALLAGI GÁBOR BOTOND 2 ÉRDI VSE  
99 PEKÁR LÁSZLÓ 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 PÉTER BENCE 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 PINTÉR ANDRÁS 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
99 SIMIGLA ATTILA 2 KOMÁROM VSE  
99 SLEZÁK RICHÁRD 2 DIÓSD  
99 SOÓS DÁVID 2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
99 SUSCSÁK MÁTÉ 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 SZABÓ BENCE 2 CSORNAI SE  
99 SZABÓ MÁTÉ 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 SZŰCS LÁSZLÓ 2 III. KER. TVE  
99 TAR ZSOLT 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 TOTH HENRIK JEAN-LOUIS ÉMILE ATTILA 2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
99 TÓTH KEVE 2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
99 TÖLGYESI VIKTOR 2 FC AJKA  
99 VARGA BENCE 2 VIDEOTON FC II.  
99 VÉGH TIBOR 2 KOMÁROM VSE  
99 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF 2 DIÓSD  
99 ZSIVOCZKY-PANDEL PÉTER NORBERT 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 ÁCS MARTIN 1 VLS VESZPRÉM  
150 ALASZTICS BENJAMIN 1 KOMÁROM VSE  
150 BALÁZS RICHARD 1 FC AJKA  
150 BÁNHIDI BENCE 1 DIÓSD  
150 BÓDI ÁDÁM 1 VIDEOTON FC II.  
150 BORKAI ÁDÁM 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 BURCSIK MARTIN 1 VLS VESZPRÉM  
150 BUSAI TAMÁS 1 CSEPEL FC  
150 CSÁBI MIHÁLY GÉZA 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 CSÁKVÁRI ZSOLT 1 SÁRVÁR FC  
150 CSERVENKA GERGŐ 1 DIÓSD  
150 CZENE PÉTER BENJÁMIN 1 DIÓSD  
150 DANCSECS DÁNIEL 1 SÁRVÁR FC  
150 DOBSA GERGŐ 1 VLS VESZPRÉM  
150 DUDÁS ÁDÁM 1 ETO FC GYŐR  
150 EL-SHERIF OMAR 1 DIÓSD  
150 FARKAS VIKTOR 1 TATABÁNYA FC  
150 FODOR ÁKOS 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 FORRÓ GYULA 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 GÉRESI KRISZTIÁN 1 VIDEOTON FC II.  
150 GERGÉNYI BENCE 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 GÖBLYÖS DÁNIEL TAMÁS 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 GULYÁS GERGŐ 1 VLS VESZPRÉM  
150 GUNTHER ZSOLT 1 VLS VESZPRÉM  
150 GYAGYA ATTILA LEHEL 1 ETO FC GYŐR  
150 GYURJÁN BENCE 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 HADARÓ VALENTIN 1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 HADZIC ELVIR 1 VIDEOTON FC II.  
150 HAJDÁR DÁNIEL 1 HÉVÍZ SK  
150 HAJMÁSI RAJMUND 1 KOMÁROM VSE  
150 HÁZI BENCE 1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 HESZ OLIVÉR 1 CSEPEL FC  
150 HORVÁTH TAMÁS 1 TARR ANDRÁSHIDA SC  
150 IMRE JÁNOS 1 SÁRVÁR FC  
150 KATONA KÁROLY 1 TATABÁNYA FC  
150 KERESZTES BENCE 1 HÉVÍZ SK  
150 KISS DÁVID 1 III. KER. TVE  
150 KOMÓDI KEVIN 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 KORONCZAI ROLAND 1 SÁRVÁR FC  
150 KOVÁCS GERGŐ 1 FC AJKA  
150 KOVÁCS ISTVÁN 1 KOMÁROM VSE  
150 KŐRIS KRISZTIÁN 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 LAKATOS GERGŐ 1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 LÉNÁRT ANDRÁS 1 VIDEOTON FC II.  
150 LENCSÉS BALÁZS 1 VIDEOTON FC II.  
150 LENGYEL DÁNIEL 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 LIPCSEI ÁDÁM 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 MÁRTON ANDRÁS 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 MÓCZÓ NORBERT 1 III. KER. TVE  
150 MÓDI VIKTOR 1 KOMÁROM VSE  
150 MOLNÁR AMBRUS PÉTER 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 MOLNÁR MARCELL 1 VLS VESZPRÉM  
150 NAGY ÁDÁM 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.  
150 NAGY JÁNOS PATRIK 1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 NEDELKÓ JÁNOS 1 HÉVÍZ SK  
150 ÓDOR BÁLINT 1 SÁRVÁR FC  
150 PALÁSTHY NORBERT 1 ÉRDI VSE  
150 PETŐ BENJÁMIN 1 SÁRVÁR FC  
150 PROSSER DÁNIEL BÁLINT 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 RÁCZ BOTOND 1 CSEPEL FC  
150 RAJOS GÁBOR 1 SÁRVÁR FC  
150 REBŐK IMRE 1 TATABÁNYA FC  
150 RÉTI PATRIK 1 VIDEOTON FC II.  
150 SCHMIDTKA BALÁZS 1 DIÓSD  
150 SIMON BENJAMIN 1 VLS VESZPRÉM  
150 SIPŐCZ JÁNOS 1 KOMÁROM VSE  
150 SOÓS PÉTER 1 KOMÁROM VSE  
150 SZABÓ ÁDÁM 1 CSEPEL FC  
150 SZABÓ LEVENTE BOTOND 1 VLS VESZPRÉM  
150 SZALÁNSZKI GERGŐ 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 SZIMCSO VIKTOR 1 ETO FC GYŐR  
150 SZKUNC VJACSESZLÁV 1 III. KER. TVE  
150 VÁCZI DÁNIEL 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II.  
150 VADAS ZALÁN 1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC  
150 VARGA MÁRK 1 TARR ANDRÁSHIDA SC  
150 VARGA RÓBERT 1 ETO FC GYŐR  
150 VASS PATRIK 1 GYIRMÓT FC GYŐR II.  
150 ZSIGMOND BENCE 1 PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

 

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31