Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Átigazolási hírek 2017 nyár

 

Keleti csoport

 

DEAC

Érkezik: Nagy Zoltán, Mócsán Erik, Illés Dávid, Karikás Krisztián, Balogh Krisztián, Nagy Dávid, Nagy Attila

 

MTK II.

Távozik: Asztalos Dávid (Ceglédi VSE), Hujber Tamás (Ceglédi VSE), Kovács Botond (Mosonmagyaróvár), Tóth Milán (Mosonmagyaróvár), Csicsek Levente (Monori SE), Sági Milán (Monori SE)

 

Balassagyarmati SE

Távozik: Langó László (Ausztria), Mboussi, Gaál Balázs (Berkenye), Mátyás Péter (SBTC), Kőhalmi Gyula (Maglód), Varga Tamás (Szügy?)

Érkezik: Tóth Patrik (Újpest), Nagy Gábor (FTC II), Pintyi Roland (Százhalombatta SE), Kovács Kristóf (Újpest), Erdei Gábor (Szigetszentmiklós), Szita Bence (Rimóc), Czirjék Zoltán (III. KER. TVE)

 

Putnok FC

Távozik: Botló Ádám (Kazincbarcikai BSC), Szala Ákos

Érkezik: Egyed Balázs (kapus, Cigánd), Csicsvári Milán (Cigánd), Balogh Alex (Cigánd)

 

Nyírbátori FC

Érkezik: Pálinkás Gergő (Nyíregyháza Spartacus), Vámos Márk (Nyíregyháza Spartacus), Fenyővalvi Csaba (Debreceni VSC), Nagy Bence (Debreceni VSC)

Távozik: Illés Gyula (Tarpa), Lakatos László (Sényő), Sipos Tamás

 

ESMTK

Érkezik: Schmidt Zsolt (Monori SE), Gecse Gyula (Dabas-Gyón), Mészáros Roland (Dabas-Gyón), Sándor Norbert (Diósd), Slezák Richárd (Diósd), Tarnóczy Ticián (Szigetszentmiklós), Nádházi Ákos (Dabas), Pölöskei Péter (Dunaújváros), Igor Nicsenko (Ausztria, SC Ernsthofen)

Távozik: Túri Dániel (Jászberény) Murinai Barnabás, Németh Zoltán, Kozma Milán, Meszesán Norbert, és Dénes Richárd

 

Gyöngyösi AK

Távozik: Pintér Kristóf (kapus), Ludányi Nándor, Oravecz Botond 

Érkezik: Gyulay Gergely (kapus, Hatvan), Árvay Ádám (támadó, Eger), Laurinyecz Ákos (támadó, Pénzügyőr SE)

 

STC Salgótarján

Távozik: Köböl Máté (Mezőkövesd), Lukács Raymond (Mezőkövesd), Fildan Calin (Füzesgyarmat), Csóka Róbert, Kerényi Gábor, Romhányi Tamás, Tarlósi Patrik (Felsőtárkány), Debreczeni Dávid (Eger), Berki István (Rákosmente KSK), Zvara Dávid (Dunaújváros), Novák Norbert (Karancslapujtő), Nagy Richárd (Cered), Kersák Roland (Soroksár).

Érkezik:  Spitzmüller István, Oláh László Dávid (Békéscsaba), Bogáti Péter (Monor), Gubacsi Zoltán (Kozármisleny), Zsivóczky-Pandel Péter (Kaposvár), Gál Szabolcs (SZEOL), Banjac Nikola (Spartak Subotica), Pataki Roland (Ajka), Lékai Soma (Kisvárda), Czerula Dávid (Balatonlelle), Keserű Bence (Újpest), Madaras Dávid (Martonvásár), Gábor Lukács József, Katona György (Gyula), Kovács László Botond (Cegléd)

 

Jászberényi FC

Távozik: Szanyi Krisztián, Nyárasdi Zsombor (III. KER. TVE), Herczeg László (RKSK), Szöllősi Ferenc (Cigánd), Prasler Thomas (Hódmezővásárhelyi FC), Birtalan János, Hamar Ádám (III. KER. TVE), Bojtor László (RKSK), Kis Róbert, Huller Ádám (BKV Előre)

Érkezik: Kis Balázs (védő, III. KER. TVE), Túri Dániel (középpályás, ESMTK), Lukács Richárd (támadó, Hajdúböszörmény), Fejes János (védő, Honvéd), Háda Zoltán (Szolnok), Switzer Nabil (támadó, Szigetszentmiklósi TK), Wágner Richárd, Szabó Tamás

 

DVTK II.

Távozik: Boros Gábor (Kazincbarcika), Mahalek Marcell (Kazincbarcika), Lőrincz Patrik (Kazincbarcika)

 

Cigánd SE

Érkezik: Kovács Gergő (hátvéd, Hajdúböszörmény), Balla János (középpályás,Tiszakanyár), Szöllősi Ferenc (középpályás, Jászberény), Ötvös Bence (védő, Nyíregyháza), Molnár László (balszélső, Tiszaújváros), Molnár Tamás (támadó, Hajdúböszörmény)

Távozik: Katona György (Szolnok), Varga Kevin (Debreceni VSC), Kuti Krisztián (Cigánd), Robert Popescu (Füzesgyarmat), Sándor Tamás (Dunaújváros)

 

Monori SE

Távozik: Schmidt Zsolt (ESMTK), Illés Bence, Miholics Milán, Sárközi Szabolcs, Balogh Péter (Budafoki MTE), Bogáti Péter, Csőke István, Sárai Zoltán

Érkezik: Balogh Milán (támadó, Gyula), Mundi Zoltán (Hatvan), Tóth Sándor (Fővárosi Vízművek SK), Barthel Gábor (Hatvan), Paulovicz Dániel (kapus, Pilis), Pintér Dominik (Szigetszentmiklós), Csicsek Levente (csatár, MTK), Sági Milán (MTK)

 

Tiszafüredi VSE
Érkezik: Sebe Attila (Eger), Szövetes Krisztián (Eger), Pataki Viktor (csatár, Eger)

 

FC Tiszaújváros

Érkezik: Nagy Péter (Hajdúböszörmény), Nagy Róbert (támadó, DVSC), Turcsik Tamás (középpályás), Lipusz Norbert (támadó, Kazincbarcika), Kovács Péter (középpályás, Kazincbarcika), Márton András (hátvéd, középpályás, Honvéd), Illés Gábor (Kazincbarcikai BSC), Somogyi Tibor, Kapacina Kevin (támadó, Balmazújváros), Pap Zsolt (Debreceni VSC), Bucz Bence

Távozik: Demkó Bence, Fabu Márton, Farkas Márton, Gál Richárd, Istenes Erik (Balmazújváros), Kerekes István, Kristófi Sándor (Kazincbarcika), Molnár Ferenc, Molnár László (Cigánd), Nagy Márk, Papp István, Szegő Márk Botond, Tóth Marcell, Viscsák György (Balmazújváros), Kerekes István (visszavonul)

 

Füzesgyarmati SK

Érkezik: Vincze Dániel (Méhkerék), Styecz Milán (csatár, Gyula), Sipos Krisztián (Gyula), Nagy Tibor (hátvéd, Sárrétudvar), Nagy Róbert (hátvéd, Hajdúböszörmény), Hajdu István (hátvéd, Szeghalom), Nagy Máté (középpályás, Hajdúböszörmény), Fildan Calin Florin (kapus, Salgótarján), Tóth Norbert (Sárrétudvar), Robert Popescu (csatár, Cigánd)

Távozik: Vass Ádám (?)

 

Közép csoport

 

Dunaújváros PASE

Távozik: Kercsó Bence (Budafoki MTE), Hajdók Gábor, Pölöskei Péter (ESMTK), Blatt Pál, Ivicevic Márk, Nyári Bence, Hamar István, Ablonczy Gerjén, Vajda Dávid

Érkezik: Barna Zsolt (Szigetszentmiklós), Zvara Dávid (STC Salgótarján), Sándor Tamás (Cigánd), Ferencz Bálint (Komló), Szilvási Zoltán, Tapiska Géza (Hódmezővásárhely)

 

Hódmezővásárhelyi FC

Érkezik: Prasler Thomas, Faggyas Milán (Kazincbarcika), Varga Bence (Szigetszentmiklós), Szabó Márk (Csongrád), Laczkó Dávid (Balatonlelle), Vaits Viktor

Távozik: Babolek Zoltán (Makó), Fábián Imre (Mórahalom), Szabó Marcell (Csorna), Fátyol Szilárd, Tóth Imre, Tóth Attila, Nagy András, Orovecz Ádám, Horváth Bence András, Tapiska Géza (Dunaújváros)

 

M-Foci Makó

Érkezik: Babolek Zoltán (Hódmezővásárhelyi FC), Tóth Imre, Verebélyi Konrád (kapus), Patai Balázs (Baja), Lipták Ákos (védő, Gyula), István László (Tiszakécske), Takács János (Diósd)

Távozik: Hacker Bence (visszavonul)

 

FC Dabas

Távozik: Karacs Roland, Nádházi Ákos (ESMTK)

Érkezik: Csepregi Richárd (középpályás, Dabas-Gyón), Dalibor Crkvenjakov (csatár, Mórahalom), Fritz Attila (Szigetszentmiklós), Kiss Dávid (védő, Puskás Akadémia), Sebestyén István (kapus, FTC), Földes Milán (védő, Szigetszentmiklós), Szűcs László (középpályás, Szlovákia), Sándli Márk (támadó, Újpest FC)

 

Duna Aszfalt Tiszakécske

Érkezik: Dr. Kardos Norbert (hátvéd, Kazincbarcika), Tölgyesi Viktor (középpályás, Ajka), Takács Krisztofer (támadó, MTK), Annus Árpád (támadó, Besenyszög), Zámbori Dániel (védő, Gyula), Helesfay Donát (kapus, Kozármisleny), Kirchner Krisztián (középpályás, Kozármisleny)

 

Iváncsa KSE

Érkezik: Büki Baltazár (Veszprém), Dániel Csaba (kapus, Csákvár), Varga Bence (hátvéd, Videoton II.), Mag Kristóf (középpályás, Diósd), Cseszneki Richárd (Mór), Kertai Dániel (Puskás Akadémia II.), Folmer Krisztián (támadó, Komárom), Andórczi Krisztofer (szélső, Videoton II.), Schmidtka Balázs (védő, Diósd)

Távozik: Facskó József, Egejuru Godslove, Fodor Gergely, Barócsai Bence

 

Szekszárdi UFC

Távozik: Pokorni Péter (Ajka), Puskás Gábor (Pécsi MFC), Havasi Dániel (Vác), Horváth Gábor, Márkvárt Patrik, Szabó Milán, Horváth Bálint, Koch László, Rátkai Gábor, Ranga Máté

Érkezik: Filipánics Bálint (kapus, Siófok), Turi Tamás (középpályás, Szentlőrinc), Bata Csongor (támadó, ETO)

 

Kozármisleny

Távozik: Nagy Erik (Ajka), Varga Márkó (Kazincbarcika), Miroslav Grumic (Szombathelyi Haladás), Kirchner Krisztián (Tiszakécske), Horváth Dániel (Csákvár), Causij Andrej (Szeged 2011), Beke Péter (Szeged 2011), Kemény Tamás (Kazincbarcika), Wittrédi Dávid (PMFC), Helesfay Donát (Tiszakécske), Kirchner Krisztián (Tiszakécske), Gubacsi Zoltán (STC Salgótarján), Marton Viktor (Mohács), Kismárton Milán (Szászvár), Szekszárdi Tamás, Milutinovic Mihailo, Pajor Imre

Érkezik: Racskó Roland (védő), Tar Krisztián (védő, Ausztria), Grabarics Máté (Szászvár), Reith Renátó (Szentlőrinc), Kiss Dominik (Kalocsa), Németh Áron (Komló), Hleba Tamás (PMFC), Müllerlei Szabolcs (Kaposvár), Márkvárt Patrik (Szekszárd), Horvát Gábor (Szekszárd), Fiáth Péter (Kaposvár), Petrovics Tamás (PMFC), Ivancsics Alex (kapus, Kisvárda)

 

Mórahalom VSE

Érkezik: Puskás Csaba (SZEOL), Fábián Imre (támadó, Hódmezővásárhely), Krnács Richárd (kapus, Gyula), Hrabovszki Zoltán (támadó, Gyula)

Távozik: Dalibor Crkvenjakov (támadó, FC Dabas)

 

Szentlőrinc SE

Távozik: Füredi Szabolcs (középpályás, PMFC), Zámbó József (védő), Kalmár Zsolt (védő), Nagy Mihály Krisztián (Ajka), Reith Renátó (Kozármisleny), Horváth Péter (PMFC)

 

SZEOL SC

Távozik: Nagy Richárd (Paks), Fehér Imre (Honvéd), Vágó Levente (Mosonmagyaróvár), Ikonomu Konsztantinosz (Szeged 2011), Puskás Csaba (Mórahalom VSE), Harsányi István (Budafoki MTE), Ferkó Ádám, Búrány Zoltán

Érkezik: Rabatin Szabolcs (támadó, Pénzügyőr SE), Benkő Jakab (támadó, FK Szeged)

 

Pécsi MFC

Érkezik: Füredi Szabolcs (középpályás, Szentlőrinc SE), Puskás Gábor (védő, Szekszárdi UFC), Mojzer György (támadó, Szigetszentmiklós), Wittrédi Dávid (középpályás), Gőcze Gergő (kapus, Kaposvár), Horváth Adrián (középpályás), Horváth Péter (támadó, Szentlőrinc), Nagy József (védő), 

Távozik: Gábor Péter, Erőss Csaba, Fekete Marcell, Krapecz Balázs, Takács Ákos, Hleba Tamás (Kozármisleny), Bodor Márkó, Lőrincz Bence és Nagy Zsombor

 

RKSK

Távozik: Bárányos Zsolt (Pilisi SK), Fitos László, Kokenszky Norbert (támadó, Paks), 

Érkezik: Czerman Márk (Tápiószecső), Bojtor László (Jászberény), Herczeg László (Jászberény), Berki István (STC Salgótarján)

 

Nyugati csoport

 

Videoton II.

Érkezik: Szalai Tamás (Csákvár)

 

Érdi VSE

Érkezik: Pál Szabolcs (támadó, Szlovákiából), Kárász Krisztián (hátvéd, FTC), Füzér Zoltán (középpályás, Százhalombatta)

Távozik: Gyurácz Bálint, Palásthy Norbert, Zsivóczky Norbert (Dabas-Gyón FC)

 

TARR Andráshida SC

Érkezik: Nagy Zoltán (Sárvár FC), Macher Dávid (kapus, ZTE)

 

Csepel FC

Távozik: Németh Gábor (THSE),  Rácz Botond (THSE), Szabó Krisztián (THSE), Durso Giuliano (Vác)

Érkezik: Marczinka Tamás (Budafoki MTE), Csák Zoltán (BKV Előre), Németh Zoltán, Rosta Levente, Váczi Dániel, Tóth Márton, Sebestyén László, illetve Végh Krisztián (kapus, saját nevelés)

 

Puskás Akadémia II.

Távozik: Damásdi Alex (Ceglédi VSE)

 

BKV Előre

Távozik: Ténai Attila

 

Pápai Perutz FC

Érkezik: Szabó Zsolt (támadó, Ajka), Császár Attila (védő, Csorna), Kozma Máté (védő, Ajka), Hanzl Máté (támadó, Ajka), Skriba Máté (középpályás, Ajka), Sánta András (Csorna), Németh László (középpályás, Szeged)

Távozik: Vencel Zoltán, Bolla Gergő, Györkös Bence, Györkös Zoltán, Nagy Péter, Szedlacsek Balázs

 

III. KER. TVE

Érkezik: Nyárasdi Zsombor (védő, Jászberény), Palásthy Dávid (kapus, Soroksár), Dragan Vukmir (védő, MTK), Hamar Ádám (támadó, Jászberény), Grúz Tamás (Budafoki MTE)

Távozik: Kis Balázs (Jászberény), Bartha Roland, Czirjék Zoltán (Balassagyarmat), Gál Szabolcs, Gőgitz Ádám, Ihos Ádám, Katona Máté, Polonyi Patrick

 

Pénzügyőr SE

Érkezik: Kovács János (védő, Szigetszentmiklós), Majoros Árpád (támadó, Vác), Czuczi Márton (kapus, Mezőkövesd, Esze Bence (Ibrány), Valkovics Dávid (balszélső, Komló), Despotovic Vanja (középpályás, Szigetszentmiklós), Orbán Patrik (Törökbálint), Vajda Dávid (középpályás, Dunaújváros), Farkas Máté (Vasas), Beszterczei Attila (Békéscsaba), Tomori Zoltán (Vasas)

Távozik: Laurinyecz Ákos (Gyöngyösi AK), Tajti Bence (FC Hatvan), Hetesi Patrik, Rabatin Szabolcs (SZEOL), Rabatin Norbert (II. KER. UFC), Király Márton (II. KER. UFC), Bakó Ádám (Alsónémedi), Pápai Ádám (Ausztria), Kovács Dániel (Martonvásár), Terplán Zoltán (Ausztria), Demeter Nándor (abbahagyta)

 

VLS Veszprém

Távozik: Hársfalvi András (Videoton), Molnár Marcell, Szabó Patrik, Burcsik Martin, Bene Zsombor (Ajka), Krebsz Máté (Ajka), Büki Baltazár (Iváncsa)

Érkezik: Szabó Bence (támadó, Csorna), Polareczki Roland (támadó, Hévíz), Boromisza Gábor (középpályás), Mikler Dániel (kapus), Szűcs Lajos (kapus), Palkó Győző (védő, Szigetszentmiklós), Friedrich Dávid (középpályás), Koós Patrik (támadó, Illés Akadémia), Szenczi Bence (támadó, Illés Akadémia)

 

THSE-Szabadkikötő

Távozik: Kondor László, Pokó Ajtony, Liska Tibor

Érkezik: Németh Gábor (Csepel),  Rácz Botond (Csepel), Szabó Krisztián (Csepel)

 

FC Ajka

Távozik: Dénes Zsolt, Tölgyesi Viktor (Duna Aszfalt Tiszakécske), Rosta Levente, Pataki Roland, Skriba Máté (Pápa), Hanzl Máté (Pápa), Kozma Máté (Pápa), Szabó Zsolt (Pápa), Major Norbert, Pál Dávid, Lőrinczy Attila, Fodor Marcell, Nagy Bálint, Balázs Richárd (Szeged 2011), Zvara Dávid (Dunaújváros)

Érkezik: Bene Zsombor (Veszprém), Krebsz Máté (Veszprém), Pokorni Péter (kapus, Szekszárd), Baksa Dénes (védő, Videoton II.), Graszl Károly (Puskás Akadémia), Kalász Milán (Felsőtárkány), Nagy Erik (Kozármisleny), Nagy Mihály Krisztián (Szentlőrinc), Varga Zsolt (Nyúl), Horváth Péter (Hévíz), Szabó Tibor (Gyirmót FC Győr II.), Vallejos Dominique (Aqvital FC Csákvár), Horváth Patrik (Csács-Nemesapáti)

 

BKV Előre SC

Távozik: Nagyházi Dávid (Dorogi FC), Csák Zoltán (Csepel FC)

 

Dunaharaszti MTK

Távozik: Scheiber Bence (védő, ASR Gázgyár), Kaizer Antal (Taksony), Szanku Kristóf (Taksony)

Érkezik: Rusvay Gergely (Vác), Szenes Bence (Vác)

 

Csornai SE

Távozik: Császár Attila (Pápa), Szabó Bence (Veszprém), Sánta András (Pápa)

Érkezik: Kiss Szabolcs (Kazincbarcika), Nehéz Máté (Hatvan), Hajba Tamás (Szolnok), Szabó Marcell (kapus, Hódmezővásárhely)

 

Kaposvári Rákóczi

Érkezik: Andorka Péter (csatár), Fodor Marcell (hátvéd, ZTE), Rajczi Péter (támadó), Böjte Patrik (középpályás, Balatonlelle), Sóron Tibor (támadó, RKSK), Ur László (védő, Nyíregyháza), Bakos Bence (középpályás, Balmazújváros), Vachtler Csaba (védő-középpályás, Balmazújváros)

Távozik: Bíró Dominik (támadó, Nyíregyháza), Horváth Ferenc (középpályás, Nyíregyháza), Vadas Zalán (Juta), Meksz Gyula (Juta), Gőcze Gergő (PMFC), Müllerlei Szabolcs (Kozármisleny)

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31