Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Felkészülési mérkőzések, 2016. év nyár

 

2016. július 2. (szombat)

(10 óra, Üllő)  Dabas-Gyón FC - Budaörs 0-2

(10 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC - Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-8

(11 óra, Dunaújváros)  Dunaújváros - STC Salgótarján 2-2

(11 óra)  Puskás Akadémia - ETO FC Győr 5-3

 

2016. július 5. (kedd)

(18 óra)  Honvéd/MFA - REAC 1-1

 

2016. július 6. (szerda)

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan - MTK Budapest II. 0-2

(17 óra, Szekszárd)  Szekszárdi UFC - BFC Siófok 1-3

(18 óra, Érd) Érdi VSE - ESMTK 3-0

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC - SZEOL SC 0-0

(18 óra)  ETO FC Győr - STC Salgótarján 2-1

(18 óra)  Vác - Monori SE 3-2

 

2016. július 8. (péntek)

(18 óra)  Parndorf - ETO FC Győr 1-1

HR-RENT Kozármisleny - Dunaújváros 2-2

Hajdúböszörményi TE - Cigánd SE 2-2

 

2016. július 9. (szombat)

(09 óra) FC Ajka - STC Salgótarján 1-2

(10 óra, DiósdSZTK-ERIMA - Dabas-Gyón FC 1-2

(10 óra, Hatvan)  FC Hatvan - Monor 3-5

(10 óra)  MTK Budapest II. - Csepel FC 0-0

(10 óra)  Szentesi Kinizsi - Mórahalom VSE 1-5

(10 óra, Múcsony)  Kazincbarcika - Tállya 2-0

(10 óra, Múcsony)  Putnok - Tállya 2-0

(10 óra, Múcsony)  Putnok - Kazincbarcika 0-0

(10 óra)  Nyírbátor - Kisvárda 2-2

(10 óra, Zodony u.) ESMTK - RKSK 3-4

(11 óra, Szekszárd) Szekszárdi UFC - Kaposvári Rákóczi 2-0

(11 óraIII. KER. TVE - REAC 2-1

Dunaszerdahely II. (szlovák) - Hévíz SK 7-0

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Békéscsaba 1912 Előre II. 5-0

Balkányi SE - Méhkeréki SE 5-5

 

 

2016. július 12. (kedd)

(18 óraDorogi FC - FC Ajka 1-1

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Körösladány MSK 5-2

FK Roznava  - Putnok FC 2-2

 

2016. július 13. (szerda)

Vasas FC – SzTK Erima 9-0 

Szentlőrinc - HR-RENT Kozármisleny 0-1-nél félbeszakadt

Bátaszék - Paks II. 2-0

REAC - Csepel FC 0-0

Fehérgyarmat - Nyírbátor 1-2

Hajdúböszörményi TE - Méhkerék 2-1

Dunaharaszti MTK – Diósd 4-0

Gyirmót FC II. - Komáromi FC 0-1

(10 óra)  MTK Budapest II. - III. KER. TVE 3-0

(18 óra, Hatvan)  FC Hatvan - Jászberényi FC 0-4

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK - BKV Előre 3-2

(18 óra)  Tiszaújváros - Tállya 3-0

(18 óra)  Kecskeméti TE - FC Dabas 0-1

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC - Csongrád TSE 3-2

(17:30 óra)  Somorja - ETO FC Győr 1-2

(18 óra, Abaújszántó)  Kazincbarcika - Nyíregyháza 0-2

(18:30 óraMonori SE - STC Salgótarján 2-1

(18:30 óraBonyhád VLC - Pécsi MFC 1-2

(18:30 óraVép - Sárvár FC 0-6

 

2016. július 14. (csütörtök)

(16 óra, Balmazújváros)  Cigánd SE - FC Hatvan 1-2

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE - Ceglédi VSE /ELMARAD/

 

2016. július 16. (szombat)

FC Hatvan - Dabas-Gyón FC 1-2

III. KER. TVE - Újpest FC II. 4-1

Mezőhegyesi SE - Méhkerék SE 2-3

Diósdi TC - STC Salgótarján 2-0

Putnok FC - FK Krasnohorske

Andráshida - Nagykanizsa 4-1

Csákvár - FC Tatabánya 4-0

(9:30 óra Sárvár FC - FC Ajka 1-1

(9:30 óra, Zodony utca Csepel FC - Dunaharaszti MTK 2-0

(10 óraJászberény - BKV Előre 3-2

(10 óraDunaújváros PASE - Mezőfalva /ELMARADT/

(10 óraBékéscsaba II. - Várfürdő-Gyulai Termál FC /ELMARADT/

(10 óra)  DVTK II. - Tállya 5-2

(10 óra, DiósdREAC – SZTK Erima 1-0

(10 óraMonori SE - Budaörs 1-3

(10 óra, Tiszaújváros)  Tiszaújváros - Kazincbarcika 0-1

(10 óra, Zodony utcaESMTK - Vecsés FC 3-2

(10 óra, Algyő)  Békéscsaba 1912 SE - Hódmezővásárhelyi FC /ELMARADT/

(11:00 óra)  FC Dabas - Érdi VSE

(11 óra, Gyirmót)   Gyirmót II. - Pénzügyőr SE 2-3

(11 óra)  Paks - Szentlőrinc SE 2-2

(11 óra)  Felsőszeli - Csornai SE 0-6

(11 óra)  Hévíz SK - Veszprém 1-0

(11 óra, Pécs)  Pécsi MFC - Szekszárdi UFC /ELMARADT/

(12 óraDunaújváros PASE - Gárdony /ELMARADT/

(16 óra) MTK Budapest II. - Maglód 5-0

(18 óra)  Honvéd/MFA - RKSK

(19 óra)  Kaposvári Rákóczi FC - HR-RENT Kozármisleny 1-1

 

2016. július 19. (kedd)

(18 óraMonori SE - RKSK 2-2

(18 óraFC Ajka - Gyirmót II. 3-0

(18:30 óraHévízi SK - Sárvár FC 3-1

Váci FC - III. KER. TVE 5-0

 

2016. július 20. (szerda)

Dunaújváros PASE - Gárdony 3-1

Szarvasi FC - Várfürdő-Gyulai Termál FC 0-6

Mórahalom VSE - Kecskeméti LC 1-2

Füzesgyarmati SK - Békéscsaba 1912 Előre FC II. 2-1

Nagykáta - Jászberényi FC 2-4

Norvich U-21 (angol) - Ferencvárosi TC II. 5-0

Komarno - Csornai SE 1-0

(16 óra)  Tiszakécske - Dunaharaszti MTK

(16:30 óra, Tiszaújváros)  Putnok FC - DVSC-DEAC II. 1-2

(17:30 óraDVTK II. - Cigánd SE 2-3

(18 óra)  Tiszaújváros - Sajóbábony 7-2

(18 óra, Lendva)  Lendva - Kaposvári Rákóczi FC 2-2

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan - Szigetszentmiklós TK 2-1

(17 óra, Szekszárd)  Szekszárdi UFC - STC Salgótarján 2-0

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK - MTK II. 2-3

(18 óra)  Diósdi TC - FC Dabas 0-2

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE - Csákvár 3-4

(18 óra)  Krasna (szlovák II.) - Tállya

(18 óra)  Pécsi MFC - Szentlőrinc SE 6-0

(18 óra)  ETO FC Győr - Mosonmagyaróvári TE 0-2

(18 óraBKV Előre - REAC

(18 óra, Múcsony)  Kazincbarcika - Kisvárda 0-2

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC - Méhkeréki SE 3-0

(18:30 óraSárvár FC - Egyházasdaróc 7-0

 

2016. július 21. (csütörtök)

Ikarus - Csepel FC 2-1

Hévíz - Illés Akadémia 0-2

(18 óra)  Vecsés - Honvéd/MFA 0-8

(18 óraIII. KER. TVE - Monori SE 1-3

(18 óraFC Ajka - Veszprém 3-2

 

2016. július 22. (péntek)

FC Dabas - STC Salgótarján 2-0

(18:30 óraMonori SE - Monori SE II. 4-1

 

2016. július 23. (szombat)

Hajdúböszörmény TE - Bogács

(09:30 óra, Csepel)  Csepel FC - Pénzügyőr SE 1-2

(10:00 óra, Putnok)  Putnok FC - Edelényi FC 8-2

(10 óra)  Tiszaújváros - Lokomitiva Kosice (szlovák II.) 6-3

(10 óra)  Csorna - Mosonmagyaróvár 2-2

(10 óra)  Nagykáta - Dabas-Gyón FC 2-1

(10 óra, Tatabánya) FC Tatabánya - ESMTK 0-5

(10 óra, Diósgyőr)  DVTK II. - Kazincbarcika 4-0

(10 óra)  DVTK U-19 - Tállya

(10 óra, Mezőhegyes)  Mezőhegyesi SE - Hódmezővásárhelyi FC 2-4

(10:30 óra, Hatvan)  FC Hatvan - BKV Előre 2-1

(10:30 óra, SárvárSárvár FC - Andráshida 2-3

(11:00 óraDunaújváros PASE - Csákvár 0-1

(11:00 óraKaposvári Rákóczi FC - HR-RENT Kozármisleny 1-1

(17 óra) Hévízi SK - Szekszárdi UFC 0-2

(17 óra) Soroksár - Honvéd/MFA 1-1

(18 óra)  ETO FC Győr - Dunaszerdahelyi AC II. 5-2

(18 óraZalaegerszeg - FC Ajka 3-3

(18 óraCeglédi VSE - III. KER. TVE 4-1

(18 óraVisnjevac (horvát III. oszt.) - PMFC 1-3

(18 óra)  NK Cepin - Szentlőrinc SE 0-1

 

2016. július 24. (vasárnap)

(17 óra)  Bágyogszovát - ETO FC Győr /ELMARADT/

Dorogi FC - Érdi VSE 2-0

 

2016. július 26. (kedd)

(18 óra)  Csepel FC - Honvéd/MFA  /ELMARADT/

 

2016. július 27. (szerda)

DVSC II - Tiszaújváros 0-4

Várfürdő-Gyulai Termál FC - Gloria Lunca Teuz Cermei (román 3. osztály) 1-0

Szarvasi FC - Méhkeréki SE 0-2

Tevel - Szekszárdi UFC 0-9

Mohácsi TE - Komlói Bányász 0-4

MTK Budapest II - RKSK 3-4

FC Dabas - VLS Veszprém 1-1

Videoton II. - Szigetszentmiklósi TK

Dunaújváros PASE - Ercsi 2-2

(10 óraFTC II. - BKV Előre 

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan - Gödöllő 1-1

Budafoki MTE - FC Hatvan 2-3

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK - Iváncsa 3-0

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE - REAC 2-2

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC - Mórahalom VSE 0-1

(18 óra, Múcsony)  Kazincbarcika BSC - Mád /ELMARADT/

(18 óraSTC Salgótarján - Cered 4-0

(18 óra)  Putnok FC - Felsőzsolca 6-1

(18 óraFC Ajka - Hévíz 2-1

(18 óraPozega (horvát III. oszt.) - PMFC 2-6

(18 óra, MuraréveNK Hotiza (szlovén III. oszt.) - Kaposvári Rákóczi FC 1-2

(18 óra)  Eszék II. - Szentlőrinc SE

(18:30 óra, SárvárSárvár FC - Csornai SE 2-2

(18:30 óraMonori SE - 43. Sz. Építők 2-0

 

2016. július 28. (csütörtök)

(18 óra)  Honvéd/MFA - Csepel FC 1-2

 

2016. július 29. (péntek)

(17:30 óra)  Tállya - Hajdúböszörményi TE

(18:00 óra, SárvárSárvár FC - Jászberény 0-2

 

2016. július 30. (szombat)

Andráshida - Csács-Nemesapáti 5-1

Sárvár FC - Jászberényi FC 0-2

NK Zavrc (szlovén II. oszt.) - Hévíz SK 1-0

NK Medimurje Cakovec (horvát III. osztály) - Hévíz SK 1-0

(10 óra, BKV-pálya)  BKV Előre FC - Pénzügyőr SE  1-3

(10 óraPilis - Monori SE 

(10 óraIII. KER. TVE - Viadukt SE

(10:00 óra)  Vecsési FC - FC Dabas 1-4

(10:30 óra, Kiskunfélegyháza)  Kiskunfélegyházi TK - Hódmezővásárhelyi FC 3-1

(11:00 óraDunaújváros PASE - Szigetszentmiklósi TK

(11:00 óra)  Kaposvári Rákóczi FC - Nagykanizsa 10-0

(11:30 óraTatabánya FC - STC Salgótarján 0-2

(17 óra)  Tiszaújváros - Mátészalka 2-0

(17:30 óraFC Ajka - Szekszárdi UFC 1-0

(17:30 óraSzigetszentmiklósi TK - Mórahalom VSE

(18 óraPMFC - FK Backa 1901 (szerb III. oszt.) 1-0

(18 óra)  Belisce - Szentlőrinc SE

(18 óraDunaújváros PASE - Budafoki MTE

(20 óra)  ETO FC Győr - Trabzonspor (török I. oszt.) 0-2

 

2016. július 31. (vasárnap)

TJ Druzstevnik Perin (szlovák 5. osztály) - DVTK II. 

Wallern - Csorna 1-3

 

2016. augusztus 3. (szerda)

(18 óraESMTK - Tura VSK 3-5

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31