Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Magyar Kupa 2016/2017, a 64 közé jutásért

 

MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ (a 64 közé jutásért)
SZEPTEMBER 14. (szerda)
15.30: BKV Előre–Ferencváros 0-1
15.30: Zalakomár–Gyirmót 0-7
15.30: Rakamaz–Mezőkövesd 0-2
15.30: Szekszárd–Paks 0-1
15.30: Füzesgyarmat–Haladás 0-2
15.30: Felsőzsolca–Újpest 0-4
15.30: Testvériség SE–Vasas 0-4
15.30: Oroszlány–MTK 0-4
15.30: Mórahalom–Bp. Honvéd 1-7
15.30: Eger–DVTK 1-3

15.30: Ménfőcsanak-Ajka 1-1 (büntetőkkel 3-1)
18.00: PMFC–Videoton 0-4
18.00: ETO FC Győr–DVSC 1-0

SZEPTEMBER 21. (szerda)

13.00: Monor–Szolnok 1-7
13.00: 43. sz. Építők–Békéscsaba 0-6
15.00: Kecskemét–Babócsa 7-0
15.00: Veszprém–Kozármisleny 0-3
15.00: Komló–Csákvár 1-2
15.00: Pétervására–Soroksár 1-6
15.00: Inter CDF–Mosonmagyaróvár 1-2
15.00: ESMTK–Vác 1-3
15.00: Balatonlelle–Budaörs 0-2
15.00: Tevel–ZTE 0-9
15.00: Kazincbarcika–Sopron 1-2
15.00: Siklós–SZEOL 2-3
15.00: Baktalórántháza–Cigánd 4-4 (tizenegyesekkel: 5-4)
15.00: Csepel–Cegléd 0-1
15.00: Hódmezővásárhely–Kisvárda 2-0
15.00: Hévíz–Szeged 2011 0-1
15.00: Andráshida–Balmazújváros 0-3
15.00: Iváncsa–Nyíregyháza 0-3
15.00: Tállya–III. kerületi TVE 4-0
15.00: Mád–Edelény 5-0
15.00: Marcali–Pénzügyőr 3-3 (tizenegyesekkel: 4-3)
15.00: Cered–Csorna 2-5
15.00: Várpalota–Bicske 1-6

15.00: Tatai AC-Puskás Akadémia 0-5
15.00: Balatonfüred–Tiszakécske 0-3
15.00: Balkány–Budafoki MTE 1-2
15.00: Dunaharaszti–Olajmunkás SE 1-0
15.00: Taksony–Érd 0-6
15.00: Bácsalmás–Diósd 3-1
15.00: Mór–FC Dabas 3-2
15.00: Balassagyarmat–Hajdúböszörmény 2-1
15.00: Dabas-Gyón–Komárom 0-3
15.00: Gyula–Tiszaújváros 1-1 (tizenegyesekkel: 6-5)
15.00: Tiszasziget SE–Pécsi EAC 4-1
15.00: Méhkerék–Putnok 0-2
15.00: Koroncó–Bonyhád 3-0
15.00: Makó–Sárvár 2-2 (tizenegyesekkel: 4-2)
15.00: Törökszentmiklós–FC Hatvan 0-1
15.00: Berettyóújfalu–STC Salgótarján 0-4
15.00: Szentantalfa–Király SZE 1-1 (tizenegyesekkel: 9-10)
15.00: Tura–Nyírbátor 2-1
15.00: Nagykáta–Szigetszentmiklós 1-2
15.00: Berkenye–Jászberény 2-3
15.00: Kondoros–Kaposvár 0-4
15.00: Körmend–Szajol 3-2
15.00: Sárrétudvari–Dunaújváros 0-2
15.00: Nagykanizsa–Celldömölk 1-1 (tizenegyesekkel: 3-4)
15.00: Sellye–Szentlőrinc 2-5
16.00: Nyúl–RKSK  2-4
17.00: REAC–Siófok 2-0
19.00: Tatabánya–Dorog 0-3

www.nemzetisport.hu

 

 
 

Facebook

Hirdetések

 

szem2.jpg


MLSZ

mlsz.jpg


NB3 TV

nb3-tvweb.jpg



Archívum

Naptár
<< Október >>
<< 2017 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31