Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Másodosztályú ellenfelet győzött le a Dunaújváros (a szombati felkészülési mérkőzések eredményei)

Fotó: Dunaújváros PASE Facebook oldal

2017.01.21. (szombat)

Dunaújváros PASE -  Aqvital FC Csákvár 5-3 (5-3)

Hazai gólok: Dobos Áron 2, Csehi Tamás 2, Szepessy Róbert

A www.dpase.hu weboldal beszámolt arról, hogy a Dunaújváros PASE labdarúgócsapata lejátszotta az idei év első felkészülési mérkőzését. Rögtön egy komoly ellenfél ellen, hiszen a csákváriak az őszi szezont a másodosztály 13. helyén zárták. Gólzáporos meccs volt, hiszen összesen 8 gól született. A találkozó gyors gólváltással kezdődött, előbb Dobos Áron góljával vezetést szereztek a dunaújvárosiak, majd rá nem sokkal később egyenlített majd a vezetést is megszerezte a Csákvár. Majd megint jött Dobos Áron és egy remek befejezéssel egyenlített. Ezután megint vezetést szerzett a Csákvár. A harmadik bekapott gól után a Dunaújváros került fölénybe. Csehi Tamás duplázott, egy távoli lövés, illetve egy oldalszabadrúgás követően. A félidő vége előtt  Szepessy Róbert is betalált, ezzel 5 – 3 lett a félidő, és mivel a második félidőben már gól nem esett, így ez egyben a végeredményt is jelentette.

​További felkészülési mérkőzések

10:00 FTC II. - Érdi VSE (Népliget) 1-1

Gólszerzők: Szabó Norbert, ill. Melczer

10:00 Vác FC - Dabas-Gyón FC 2-2

11:00 Dunaharaszti MTK – Monor

11:00 Kaposvári Rákóczi - Balatonlelle 3-1 (Cseri út, műfű)

Góllövők: Hujber (34.). Mayer (51., 61.), illetve Böjte (82.)

11:00 Hévíz SK - Csács-NSE 4-0

Gólszerzők: Szi Péter Zsolt, Keresztes Bence, Füleki Norbert, Nedelkó János

11:00 MTK - Szigetszentmiklós 5-2 (Ikarus-pálya)

11:00 Békéscsaba - Hódmezővásárhelyi FC 2-0

11:00 ESMTK - Vecsés 1-1 (Zodony utca)

11:00 Vasas - Csepel FC 8-0

13:00 PMFC - Bajai LSE 7-3

Gólszerzők: Koller (2.), Károly (24., 80.), Kónya D. (30., 38.), Fellai (43.), Kiss (64.) illetve Hernády (20.), Nébl (56., 87. - mindkettőt büntetőből)

13:00 Budafoki MTE - Ceglédi VSE 0-2

13:00 Soproni FAC - Győri ETO 0-7

Gólszerzők: Zamostny 10p, Nagy K. 47p, Magasföldi 51p, Beliczky 57p, Magasföldi 61p Rácz 79p, Szimcso 82p

13:00 MTK II. - Budaörs 2-3

13:00 Termálfürdő Tiszaújváros - Fehérgyarmat 2-0

Gólok: Viscsák, Lukács B.

14:00 Jászberényi FC - Szajol 11-2

16:00 TARR Andráshida SC - Sárvár 0-0

Nyíregyháza - Hajdúböszörmény 2-1

Mórahalom VSE - SZEOL 0-4

Szekszárdi UFC - HR-RENT Kozármisleny 0-0